Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2522-03/3 3 Mt SC-SC 50/125 OM3 Multimode Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.814
    Fiyat:
    337,65 TL
    Havale / EFT:
    326,85 TL
    63,03 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

    • SC / SC Konnektör
    • Duplex
    • LSOH
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Kablo çapı 3mm
    • I-VH 2G50/125µ
    • Fiber class OM 3
    • Multimode
    • 50/125µm fiber
    • 3 metre
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2522-03/3
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032248552

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.