Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2533-05/4 5 Mt LC-LC Multimode 50/125 OM4 Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 3.763
    Fiyat:
    451,56 TL
    Havale / EFT:
    437,11 TL
    84,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, LSZH, OM4 3.0mm

     
    • Konnektör 1: LC
    • Konnektör 2: LC
    • Kablo tipi: I-VH 2G50/125µ
    • Fiber sınıfı: OM4
    • Multimode
    • 50/125µ
    • Duplex kablo
    • LSOH
    • Seramik başlık
    • Kablo çapı: 3mm
    • Uzunluk: 5 metre
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2533-05/4
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032326342

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.