Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2533-15 15 Mt LC-LC 50/125 Multimode Fiber Optik Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 5.085
    Fiyat:
    610,22 TL
    Havale / EFT:
    590,69 TL
    113,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125  


    LC / LC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G50/125µ
    • Halogen free kablo
    • 50/125µm fiber
    • Fiber class OM 2
    • Kablo çapı 3mm
    • 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2533-15
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032286332

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.