Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2533-20/3 20 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 8.611
    Fiyat:
    1.033,30 TL
    Havale / EFT:
    1.000,23 TL
    192,88 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3  

     LC / LC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G50/125µ
    • Halogen free kablo
    • 50/125µm fiber
    • Fiber class OM 3
    • Kablo çapı 3mm
    • 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2533-20/3
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032310112

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.