Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-25332-02/4 2 Mt LC-PC 50/125 Multimode OM4 LSZH Fiber Pig Tail

    Görsel 1
    Para_Puan : 8.751
    Fiyat:
    1.050,10 TL
    Havale / EFT:
    1.016,50 TL
    196,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

    Digitus DK-25332-02/4 2 Mt LC-PC 50/125 Multimode OM4 LSZH  Fiber Pig Tail

     
    • Simplex OM4 50/125µ 2 m
    • Standard connector acc. IEC 61754-4 2002
    • Çalışma ısısı: -25 °C ... +80 °C
    • Depolandığı alanın ısısı: -20 °C ... +65 °C
    • Insertion loss MM PC: maks. 0.4 dB
    • Return loss MM PC: > 25 dB
    • Zirkonya seramik ferrule
    • İkincil kaplama boyutları: Ø 0.9 ± 0.1 mm
    • Birinci kaplama: Acrylate; Ø 250 ± 15 µm
    • Beyaz, mor, turkuaz, siyah, kırmızı, pembe, turuncu, gri, yeşil, sarı, kahverengi, mavi renklerde IEC 304'e göre renkli buffer
    • Loose buffer
     
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-25332-02/4-12
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    4016032308775

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.