Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2611-02 2 Mt ST-ST 62.5/125 Multimode Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 3.063
    Fiyat:
    367,51 TL
    Havale / EFT:
    355,75 TL
    68,60 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

    Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125


    • ST / ST  Konnektör
    • Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G62.5/125µ
    • Halogen free kablo
    • 62.5/125µm fiber
    • Fiber class OM 1
    • Kablo çapı 3mm
    • 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2611-02
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032248217

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.