Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2632-20 20 Mt LC-SC 62.5/125 Multimode Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 7.763
    Fiyat:
    931,60 TL
    Havale / EFT:
    901,79 TL
    173,90 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125 

    LC / SC  Konnektör
    • Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G62.5/125µ
    • Halogen free kablo
    • 62.5/125µm fiber
    • Fiber class OM 1
    • Kablo çapı 3mm
    • 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2632-20
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032277866

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.