Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2922-02 2 Mt SC-SC 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.610
    Fiyat:
    313,25 TL
    Havale / EFT:
    303,23 TL
    58,47 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

    • SC / SC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Singlemode
    • Duplex
    • I-VH 2E9/125µ
    • Halogen free kablo
    • 9/125µm fiber
    • Fiber class OS 1
    • Kablo çapı 3mm
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2922-02
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032248743

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.