Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2931-03 3 Mt LC-ST 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.644
    Fiyat:
    317,31 TL
    Havale / EFT:
    307,16 TL
    59,23 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Singlemode, Duplex, 09/125


    •LC / ST Konnektör
    •Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
    •Singlemode
    •Duplex
    •I-VH 2E9/125µ
    •Halogen free kablo
    •9/125µm fiber
    •Fiber class OS 1
    •Kablo çapı 3mm
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2931-03
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032249351

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.