Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DN-82021-1 20 Km 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode 1310nm SC Media Converter

    Görsel 1
    Para_Puan : 8.814
    Fiyat:
    1.057,71 TL
    Havale / EFT:
    1.023,86 TL
    197,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Digitus Media/Rate Converter, 10/100Base-TX - 100Base-FX (Singlemode 20 km, SC)
     
    • UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter
    • IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet standartlarına uygundur.
    • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo (9/125µm) aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar.
    • Konnektörler: 1 x RJ45, 1 x SC Duplex
    • Dalgaboyu: 1310nm
    • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
    • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
    • Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
    • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
    • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
    • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 55°C
    • Güç Kaynağı: 5V DC
    • Güç Tüketimi: 2.5W
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDN-82021-1
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032293101

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.