GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Digitus DN-82021-1 20 Km 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode SC Media Converter

      Görsel 1
      Para_Puan : 4.385
      Fiyat:
      517,37 TL
      Havale / EFT:
      504,44 TL
      46,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1
      Digitus Media/Rate Converter, 10/100Base-TX - 100Base-FX (Singlemode 20 km, SC)
       
      • UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter
      • IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet standartlarına uygundur.
      • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo (9/125µm) aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar.
      • Konnektörler: 1 x RJ45, 1 x SC Duplex
      • Dalgaboyu: 1310nm
      • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
      • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
      • Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
      • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
      • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
      • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 55°C
      • Güç Kaynağı: 5V DC
      • Güç Tüketimi: 2.5W
      Diğer Özellikler
      Stok KoduDN-82021-1
      MarkaASSMANN
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4016032293101
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.