Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DN-96001 ST-ST Seramik Ferrule Metal Simples Single Mode Kapak

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.187
    Fiyat:
    142,38 TL
    Havale / EFT:
    137,82 TL
    26,58 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    ST-ST Coupler, Seramik Ferrule, Metal, Simplex, Singlemode, sarı koruma kapaklı 

     
    • ST / ST
    • Simplex
    • Singlemode
    • Zirkonia seramik  ferrule
    • Metal
    • Sarı koruma kapaklı
     
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDN-96001
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032266464

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.