Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DN-96008-1 LC-LC Seramik Sleeve Duplex Singlemode Plastik Gri Copper

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.390
    Fiyat:
    166,79 TL
    Havale / EFT:
    161,45 TL
    31,13 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus LC / LC Duplex Coupler, Gri renk, seramik sleeve, plastik gövde, multimode, sabitlemek için vida dahil

     
    • LC / LC
    • Duplex
    • Multimode
    • Seramik sleeve
    • Plastik gövde
    • Gri renk
    • Sabitlemek için vidalar dahil
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDN-96008-1
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032335870

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.