• Tüm Kategoriler
  • Logitech 960-001218 Rally 4K 15x HDMI Zoom USB 3.0 Mikrofonlu Konferans Sistemi

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Para_Puan : 1.118.926
   Fiyat:
   134.271,11 TL
   Havale / EFT:
   131.585,69 TL
   1
   Kargo Bedava

   Logitech Rally 4K Video Konferans Sistemi - 960-001218 Genel Özellikler

   RALLY
   Otomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD Konferans Kamerası sistemi.
   RightSense teknolojisi, otomatik olarak kullanıcı deneyimini iyileştirir
   Orta ila çok büyük boyuttaki odalarda sesin her noktaya ulaşması için modüler ses
   Üstün kaliteli bileşenler ve şık endüstriyel tasarım   Şimdi Hepsi Bir Arada
   Logitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.
   Stüdyo Kalitesinde Video
   Rally, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight™ teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.
   Gelişmiş Modüler Ses
   Berrak ses, dünya standartlarında görüntülü konferans için büyük önem taşır ve Rally doğal, net ve yüksek ölçüde anlaşılır ses sunma konusunda çok başarılıdır. Logitech RightSound, arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır. Keskin hassaslıktaki mikrofon bölmeleri toplantıdaki herkesin net biçimde duyulmasını sağlarken bağımsız hoparlörler de büyük odaları zengin ve canlı sesle doldurur.
   Şık Endüstriyel Tasarım
   Rally sistemindeki her bileşen, her türlü profesyonel ortama uygun birinci sınıf endüstriyel tasarıma sahiptir. Rally, görüntülü toplantılarda herkesin harika görünmesine ve sesinin iyi duyulmasına yardımcı olur, aynı zamanda sistemin her bir parçası da mükemmel bir görünme sahiptir. Sistemin temelindeki birinci sınıf PTZ kameranın barut rengi metal çerçeveli ve siyah mat kaplamalı zarif tasarımı, her odaya yakışacak şık görünümlü ses bileşenleri ve aksesuarlarla tamamlanmıştır.
   Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi
   Logitech RightSense, daha iyi bir otomatikleştirilmiş kullanıcı deneyimi için Rally’e yerleştirilmiş teknolojiler grubudur. RightSight mercekle aralarındaki mesafe fark etmeksizin katılımcıları mükemmel şekilde otomatik olarak kadraja alır. RightLight ten renklerinin doğal görünmesini sağlamak için ortama değil yüzlere öncelik verir; RightSound™ ise daha iyi toplantı deneyimi için arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır, üstelik bunların tümünü otomatik olarak yapar!
   Akıllı Kablolama ve İçerik Paylaşımı
   Kabloları toplu ve düzenli tutan Ekran Hub'ı ve Masaüstü Hub'ı sayesinde Rally bileşenleri ve toplantı bilgisayarı güvenli biçimde görüş dışında kalır. Tek bir CAT6 kablosuyla bağlanan her iki hub, toplantı bilgisayarını ekranın yakınına ya da masaüstüne yerleştirebilmeniz için eksiksiz bağlantılara sahiptir. Masaüstü Hub'ındaki HDMI girişi, fazladan masrafa neden olan uzatma kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır ve kablolu içerik paylaşımını kolaylaştırır.


   Herkesi Mükemmel Kadrajla Görün
   Logitech RightSight™ kamera denetimi1 otomatik olarak hareket ederek ve merceği ayarlayarak tüm şekil ve boyutlardaki odalarda toplantı katılımcılarını kolayca kadraja alır.

   Windows 10’da kullanılabilir, macOS işletim sisteminde ise yakında kullanıma sunulacaktır    

       
   Güneş Işığından Korkmayın
   Geniş Dinamik Aralıklı (WDR) Logitech RightLight™ teknolojisi, parlak ışık alan pencereleri olan toplantı odalarında bile yüzlere ve insan figürlerine, nesnelere ve yüzeylere göre öncelik verir. Böylece loş ve arkadan aydınlatmalı durumlarda bile daha düşük parlama ve daha yumuşak gölgelerle katılımcılar iyi bir ışıkta gösterilerek dengeli bir görünüm sağlanır


   Uyarlanabilir Kaydırma, Eğme Ve Zoom
   Kaydırma ve eğme hızları yakınlaştırma düzeyine otomatik olarak uyum sağlar. Sonuç: Uzaklaştırıldığında hızlı kadraja alım için hızlı kamera hareketi ve yakınlaştırıldığında daha fazla denetim için yavaş kamera hareketi.       
   Odanın Ön Kısmında Ses
   Video seslerini ayrıştıran masaüstü hoparlörlerin aksine, Rally hoparlörler, odanın ön kısmına yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Konuşmacılar ekranla hizalandığında kişinin görüntüsü ve sesi arkadan değil aynı yerden gelir ve böylece yaptığınız konuşmalar daha doğal ve gerçekçi bir nitelik kazanır.


   Yüksek ve Net Ses
   Rally ekran hub'ı, iki hoparlöre kadar güç sağlayarak daha büyük odalarda dahi zengin ses sunar. Patent bekleyen askı sistemi, duvarlar, stantlar ve masalardan geçebilecek titreşimleri neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Bu özellik, görüntünün yüksek ses seviyelerinde ve yakınlaştırıldığında bile sabit kalmasını sağlarken yankı önleme düzeyini artırır.       
   7 Mikrofon Bölmesine Kadar
   10'dan fazla katılımcının olduğu odalarda sesin daha geniş bir alana yayılmasını sağlamak ve ses kapatma denetimlerine kolayca erişmek için Rally Mic Pod’lar ekleyin. Her bir mikrofon bölmesi, sesin fazladan altı katılımcıya daha ulaşmasını sağlar, dolayısıyla Rally'i 46’ya kadar kişi barındıran büyük toplantı alanlarında ve salonlarında kullanabilirsiniz.


   Esnek Mikrofon Bölmesi Kablolaması
   Papatya dizimi bağlantılara göre daha esnek bir alternatif olan Rally Mic Pod Hub’ı, Rally Mic Pod’lar veya ek Mikrofon Bölmesi Hub'ları için üç bağlantı ile kabloların masanın altından kolayca yönlendirilmesine imkan tanır. Tek kablolu bağlantı sayesinde katılımcılar, masada yer açmak veya ses kapatma denetimini kolayca erişebilecekleri bir noktaya yerleştirmek amacıyla ayrı mikrofon bölmelerinin yerini değiştirebilir.   Rightsense Teknolojileri
   WDR özellikli RightLight
   Düşük ışık telafisi
   Video gürültüsü azaltma
   Düşük ışık doygunluğu optimizasyonu
   Kamerada her katılımcının doğal ten renginin görünmesini sağlar
   Tüm resmi koyulaştırmadan arka ışıklandırmayı ve parlamayı azaltır.

   RightSight
   İnsan figürü algılama
   Katılımcıları toplantı başlangıcında otomatik olarak kadraja alma
   Katılımcıları isteğe bağlı olarak otomatik olarak kadraja alma
   Toplantı sırasında katılımcıları otomatik olarak kadraja alma

   RightSound
   İnsan konuşmasını diğer seslerden ayırt etmek üzere eğitilmiş makine öğrenimli yapay zeka
   AEC (Akustik Yankı Giderme)
   VAD (Ses Etkinliği Algılayıcısı)
   Arka plan gürültüsü önleme
   Yüksek ve düşük sesleri otomatik eşitleme

   RightSound Mikrofon Matrisi
   Çok düşük ses bozulmasıyla enine hüzmeleme algoritması, en iyi ses yakalama ve gürültü azaltma için fabrikada eşleştirilmiş mikrofonları doğrudan konuşmacıya yönlendirir
   Aktif konuşmacıya kilitlenme için Rally Mic Pod başına 8 adet olmak üzere 56 akustik hüzmeye kadar destekler
   Hüzme odaklama yenileme hızı: 8 ms (saniyede 125 defa)

   Titreşim Önleyici Askı Sistemi
   Patent bekleyen askı sistemi, dış muhafaza içindeki hoparlör modülünü ayırarak duvarlar, stantlar ve masalardan geçebilecek titreşimleri neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Bu özellik, video görüntülerinin yüksek ses seviyelerinde ve yakınlaştırıldığında bile net ve sabit kalmasını sağlarken Rally Mic Pod’ların yankı önleme performansını artırır.
   Maksimum sınırlama algoritması, ses bozulmasını ortadan kaldırmak için anlık hoparlör kesilmesini dahi önler
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu960-001218
   MarkaLOGITECH
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   50992060795109
   HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
   Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
   Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
   Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi Telefon     : +90 850 241 82 56
   Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi Gsm         : +90 533 068 54 30 
   Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası Gsm         : +90 533 068 54 28
   Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
   WhatsAap : +90 533 068 54 30
   Puanlarım Garanti Şartları info@genaybilgisayar.com
   Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat  
   Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.