GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Planet PL-GT-802S 10/100/1000Base-T - 1000Base-Lx Sc Mm 10Km Media Converter

      Görsel 1
      Para_Puan : 8.642
      Fiyat:
      1.019,73 TL
      Havale / EFT:
      994,24 TL
      1
      Planet 10/100/1000Base-T - 1000Base-LX (SC, SM) Media Converter -10km
       
      • 10/100/1000 Mbps TP (bakır) - 1000 Mbps LX (fiber) çevirici.
        • Arayüz:
          • 1 x RJ-45 (TP)
          • 1 x SC (Fiber), 1310 nm ışık dalgaboyu, Single-Mode
        • Bağlantı Mesafeleri:
          • 1000Base-T: Cat 5/5e/6 UTP kablo için en fazla 100 metredir.
          • 1000Base-LX:
            • 9/125μm single-mode fiber kablo için en fazla 10 kilometredir.
        • Duplex Desteği:
          • TP tarafı 10 Mbps Half-Duplex ve Full-Duplex destekler (auto-negotiation).
          • TP tarafı 100 Mbps Half-Duplex ve Full-Duplex destekler (auto-negotiation).
          • TP tarafı 1000 Mbps Full-Duplex destekler.
          • Fiber tarafı 1000 Mbps Full-Duplex destekler.
        • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX standartlarını destekler.
        • Paket kaybını önlemek için IEEE 802.3x Flow-Control (full-duplex) ve Back-Pressure (half-duplex) özelliklerini destekler.
        • Auto MDI/MDI-X özelliği
        • Store-and-Forward özelliği
        • Non-blocking full wire-speed forwarding rate
        • VLAN paketlerini geçirir.
        • MC-700 / MC-1000R / MC-1500 model şasilere monte edilebilir.
        • Duvara monte edilebilir.
        • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinmek mümkündür.
        • 9K Jumbo Frame desteği
        • OAM TS-1000, IEEE 802.3ah terminal desteği
        • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir.

       

      ModelGT-802S
      Donanım Özellikleri
      StandartlarIEEE 802.3, 10Base-T
      IEEE 802.3u, 100Base-TX
      IEEE 802.3ab, 1000Base-T
      IEEE 802.3z, 1000Base-LX
      Port'lar1 x 10/100/1000Base-T port
      1 x 1000Base-LX port
      Bakır ArayüzRJ-45 port (Auto-MDI / MDI-X) Twisted Pair
      Optik ArayüzSC / Single Mode
      Optik Dalgaboyu1310 nm
      Işık Çıkış Gücü (dBm) Maksimum-3
      Işık Çıkış Gücü (dBm) Minimum-9.5
      Alıcı Hassasiyeti(dBm)-14.4
      Maksimum Giriş gücü (dBm)-20
      Twisted Pair Hız10/20Mbps Half / Full-Duplex için
      100/200Mbps Half / Full-Duplex için
      2000Mbps Full-Duplex için
      Fiber-optik Hız2000Mbps Full-Duplex için
      Twisted-pair Kablo10Base-T: 2-pair TP Cat. 3, 4, 5, 5e, 6 maksimum 100m
      100Base-TX: 2-pair TP Cat. 5, 5e, 6 maksimum 100m
      1000Base-T: 4-pair TP Cat 5, 5e, 6 maksimum100m
      Fiber-optik Kablo

      9/125µm single-mode fiber kablo, maksimum 10km

      LED Göstergeleri• PWR
      • TP LINK / ACT, 1000
      • Fiber LINK / ACT
      OAMTS-1000
      Jumbo Paket Boyutu9K
      Güç Tüketimi5.6 Watt / 19 BTU (maksimum)
      Güç GirişiDC 5V / 2A
      Boyutlar (E x B x Y)97 x 69 x 26 mm
      Çalışma Ortamının Isısı0~50 Derece
      Nem Oranı: 5~90% non-condensing
      Depolama Alanının Isısı-40~70 Derece
      Nem Oranı: 5~90% non-condensing
      UyumlulukFCC Class A, CE Class A

       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPL-GT-802S
      MarkaPLANET
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4711213686214
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.