GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Planet PL-ISW-514PTF 4 Port 10/100Base-TX PoE 1 Port SFP 60W Endüstriyel PoE Switch

      Planet PL-ISW-514PTF 4 Port 10/100Base-TX PoE 1 Port SFP 60W Endüstriyel PoE Switch
      Planet PL-ISW-514PTF 4 Port 10/100Base-TX PoE 1 Port SFP 60W Endüstriyel PoE Switch
      Görsel 1
      Görsel 2
      Para_Puan : 11.703
      Fiyat:
      1.380,90 TL
      Havale / EFT:
      1.353,28 TL
      1380.90 www.genaybilgisayar.com
      126,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo
      Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE Switch (Industrial Unmanaged PoE Switch)
      4-Port 10/100Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 60 watt)
      1-Port 100Base-FX SFP yuva
      IP30, -40~75 Derece C  
       

      Anahtar Özellikler

      Fiziksel Port'lar
      4-Port 10/100Base-TX RJ-45 IEEE 802.3af PoE enjektör özellikli
      1-Port 100Base-FX arayüz (takılan SFP modeline göre değişir)

      IEEE 802.3af PoE
      • IEEE 802.3af Power over Ethernet standardında bir PSE cihazıdır.
      • 4 adet IEEE 802.3af standardıyla uyumlu Powered Device (PD) ürünlerine elektrik beslemesi yapılır
      • Her bir port maksimum 15.4 Watt elektrik beslemesi yapabilir.
      • Elektrikle beslenen uç cihazlar - powered device (PD) - otomatik olarak tespit edilir.
      • Devre koruması sayesinde port'lar arasında elektrik sinyalleri birbirini sabote etmez.
      • Elektrik beslemesi 100 metre mesafe ile sınırlıdır.

      Layer 2 Özellikler
      • Auto-Negotiation özelliği ve 10/100Mbps half / full duplex mod'da çalışabilme. Her portu Auto MDI/MDI-X özelliğine sahiptir. Cihaz, portlara takılan kablonun çapraz ya da düz (cross veya straight) olduğunu otomatik olarak tespit eder ve kendisini mevcut duruma göre ayarlar.
      • Yüksek performanslı Store ve Forward mimarisi, runt / CRC filtrelemesi sayesinde hatalı paketlerle uğraşmaz ve bu şekilde ağ bant genişliğini optimize eder
      • Back pressure (Half-Duplex) ve IEEE 802.3x PAUSE frame flow control (Full-Duplex) özellikleri sayesinde paket kayıpları önlenir
      • Otomatik adres öğrenme özelliğine sahiptir.

      Şase ve Montaj Özellikleri
      • IP-30 Alüminyum metal şase
      • DIN Rayı ve Duvara monte edilebilir.
      • 24 ya da 48V DC güç girişlerine sahiptir.
      • Elektrik beslemesinde 6000 VDC EFT koruması vardır
      • Ethernet port’larda 6000 VDC ESD koruması vardır
      • -40 - 75 Derece ısı ortamlarında çalışabilme

       

       


       

      Hardware Specification
      10/100Base-TX Ports 4
      100Base-FX Port 1
      Fiber Port Type ISW-514PT?Multi-Mode
      ISW-514PT15?Single Mode
      ISW-514PTF?Vary on SFP
      Connector Type ISW-514PT?SC
      ISW-514PT15?SC
      ISW-514PTF?LC
      Maximum Distance ISW-514PT?2km
      ISW-514PT15?15km
      ISW-514PTF?Vary on SFP
      Optical Frequency ISW-514PT?1300nm
      ISW-514PT15?1310nm
      ISW-514PTF?Vary on SFP
      Launch Power (dBm) ISW-514PT?Max.: -14??Min.: -20
      ISW-514PT15?Max.: 0??Min.: -20
      ISW-514PTF?Vary on SFP
      Receive Sensitivity (dBm) ISW-514PT?-32
      ISW-514PT15?-32
      ISW-514PTF?Vary on SFP
      IEEE 802.3af PoE ports 4
      Dimension (D x W x H) 135 x 87.8 x 56 mm
      Weight 842g
      Power LED Power1, Power2 and Fault
      Port 1~4: PoE in-use, LNK/ACT
      Port 5: LNK/ACT
      Power Requirement 24 or 48 V DC, Redundant power with polarity reverse protection function
      Installation DIN Rail kit and Wall Mount ear
      Alarm Provides one relay output for power fail
      Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC 24V
      Power over Ethernet
      PoE Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet / PSE
      PoE Power Supply Type End-Span
      PoE Power Output Per Port 48V DC, 350mA . Max. 15.4 Watts
      Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)
      Switch Specification
      Switch Processing Scheme Store-and-Forward
      Address Table 2K entries
      Flow Control Back Pressure for Half Duplex
      IEEE 802.3x Pause Frame for Full Duplex
      Switch fabric 1Gbps
      Throughput (packet per second) 0.74Mpps
      Network cables 10/100Base-TX:
      Cat. 3, 4, 5, 5e and 6 UTP cable (100meters max.)
      EIA/TIA-568 100-ohm STP (100meters, max.)
      Standards Conformance
      Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet
      IEEE 802.3u Fast Ethernet
      IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
      IEEE 802.3af Power over Ethernet
      Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
      Stability Testing IEC60068-2-32 (Free Fall)
      IEC60068-2-27 (Shock)
      IEC60068-2-6 (Vibration)
      Environment
      Temperature Operating: -40~75 Degree C
      Storage: -40~85 Degree C
      Humidity Operating: 5~90%, Storage: 5~90% (Non-condensing)

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduPL-ISW-514PTF
      MarkaPLANET
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4711213688812
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi 0312 434 42 00
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.