GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Planet PL-MFB-FX 2 Km 100Base-FX LC Multi-mode SFP Modül

      Planet PL-MFB-FX 2 Km 100Base-FX LC Multi-mode SFP Modül
      Görsel 1
      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
      KDV Dahil 507,81 TL
      750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
      KDV Dahil 160,36 TL
      750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
      KDV Dahil 204,91 TL

      SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduPL-MFB-FX
      MarkaPLANET
      Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
      Garanti (Yıl)2
      4711213686832
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi 0312 434 42 00
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.