Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Planet PL-MGB-LX 1000Base-LX mini-GBIC 20Km 1GB Single Mode 1310nm LC SFP Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 6.543
    Fiyat:
    785,15 TL
    Havale / EFT:
    760,03 TL
    146,56 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC modül - 20km
    SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 20km  

     
    • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
    • Duplex LC konnektör
    • Tek güç kaynağı 3.3V
    • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
    • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
    • Çalışma ısısı 0 - 50 derece ile sınırlıdır.
    • Single-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 20 km ile sınırlı

     

    PHY TipiIEEE 802.3z 1000Base-LX
    Fiber TipiSingle Mode
    KonnektörLC
    Dalgaboyu1310nm
    Maksimum Mesafe20km
    Çalışma Sıcaklığı0 ~ 50 Degree C

     

    Diğer Özellikler
    Stok KoduPL-MGB-LX
    MarkaPLANET
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4711213686764

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.