Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Planet PL-MGB-TLX 1000Base-LX mini-GBIC 20Km 1GB Single Mode 1310nm LC SFP Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 7.047
    Fiyat:
    845,69 TL
    Havale / EFT:
    818,63 TL
    157,86 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km (-40~75?)
     

    • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
    • Duplex LC konnektör
    • Tek güç kaynağı 3.3V
    • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
    • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
    • Çalışma ısısı -40 - 75 derece ile sınırlıdır.
    • Single-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 10 km ile sınırlı

     

    PHY TipiIEEE 802.3z 1000Base-LX
    Fiber TipiSingle Mode
    KonnektörLC
    Dalgaboyu1310nm
    Maksimum Mesafe10km
    Çalışma Sıcaklığı-40 ~ 75 Degree C

     

    Diğer Özellikler
    Stok KoduPL-MGB-TLX
    MarkaPLANET
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4711213686184

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.