Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Planet PL-MGB-TSX 1000Base-SX mini-GBIC 550mt 1GB Multi Mode 850nm LC SFP Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 6.916
    Fiyat:
    829,90 TL
    Havale / EFT:
    803,34 TL
    154,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    1000Base-SX Mini-GBIC Modül (LC, MM) - 220m (62.5/125), 550m (50/125) (-40~75?)

    • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
    • 1 X 1000Base-SX fiber port
    • Endüstriyel tip
    • Duplex LC konnektör
    • Tek güç kaynağı 3.3V
    • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
    • Multi-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 550 metre ile sınırlı
    • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
    • Çalışma ısısı -40 ile +75 derece arasındadır.

     

    PHY TipiIEEE 802.3z 1000Base-SX
    Fiber TipiMulti-Mode
    KonnektörLC
    Dalgaboyu850nm
    Maksimum Mesafe220m & 550m
    Çalışma Sıcaklığı-40 ~ +75 Derece

     

    Diğer Özellikler
    Stok KoduPL-MGB-TSX
    MarkaPLANET
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4711213687730

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.