Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Planet PL-MTB-LR 10GBase-LR SFP+ 10Km 10GB Single Mode 1310nm LC SFP+ Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 13.255
    Fiyat:
    1.590,63 TL
    Havale / EFT:
    1.539,73 TL
    296,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    1-Port 10GBase-LR SFP+ Fiber optical module-10km

     
    MTB-LR
    PackageSFP+
    PHY TypeIEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
    Fiber TypeSingle-mode
    ConnectorDual LC/UPC
    DDMYes
    Wavelength1310nm
    Maximum Distance10km
    Operating Temperature0~60 degrees C
    Diğer Özellikler
    Stok KoduPL-MTB-LR
    MarkaPLANET
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4711213688508

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.