Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Tp-Link MC220L Gigabit Fast Ethernet Media Dönüştürücü

    Görsel 1
    Para_Puan : 7.662
    Fiyat:
    919,40 TL
    Havale / EFT:
    889,98 TL
    171,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    Tp-Link MC220L 10 KM 1 Gigabit RJ45 1 Port SFP Fast Ethernet Media Dönüştürücü

     
    • IEEE 802.3ab ve IEEE 802.3z standartlarıyla uyumlu.
    • Hot-swap FX port
    • Fiber mesafesini çoklu mod için 550mt, tekli mod için 10km'ye kadar çıkarır
    Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
    Temel FonksiyonAuto-negotiation of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode
    Maximum transmission distance depends on the inserting SFP module
    Portlar1 Gigabit SFP portu
    1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
    Dalga BoyuDepends on the used SFP module
    Network Media 1000BASE-XMulti-mode/Single-mode SFP module
    Ağ Ortamı 100BASE-TUTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
    LED GöstergeleriPWR, LINK, RX
    Boyutlar (W*D*H)3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
    Güç KaynağıExternal Power Adapter
    Maks. Güç Tüketimi1.7W
    Güvenlik & EmisyonFCC, CE, RoHS
    OrtamÇalışma Sıcaklığı: 0?~40? (32?~104?)
    Saklama Sıcaklığı: -40?~70? (-40?~158?)
    Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
    Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
    Diğer Özellikler
    Stok KoduMC220L
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364030476

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.