GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link SG3210 8 Port Gigabit 2 Port SFP L2 Yönetilebilir Ethernet Switch

      Görsel 1
      Para_Puan : 14.457
      Fiyat:
      1.705,95 TL
      Havale / EFT:
      1.663,30 TL
      154,39 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Tp-Link SG3210 8 Port Gigabit 2 Port SFP L2 Yönetilebilir Ethernet Switch

       

      TL-SG3210

      JetStream 8-Port Gigabit L2 Managed Switch with 2 SFP Slots

      • IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies
      • L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
      • WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring abundant management features

      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
      IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
      IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
      Arabirim8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      2 1000Mbps SFP Slots
      1 Console Port
      Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Fan SayısıFanless
      Güç Kaynağı100?240VAC, 50/60Hz
      Güç TüketimiMaximum: 10.7W (220V/50Hz)
      Boyutlar ( W X D X H )11.6*7.9*1.7in. (294*200*44 mm)
      PERFORMANS
      Bandwidth/Backplane20Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı14.9Mpps
      MAC Adres Tablosu8k
      Paket Buffer Belleği4Mb
      Jumbo Frame10240 Bytes
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
      Support 4 priority queues
      Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Flow- based Rate Limiting
      Voice VLAN
      L2 ÖzellikleriIGMP Snooping V1/V2/V3
      802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      Port isolation
      BPDU filtering/guard
      TC/Root protect
      Loop back detection
      802.3x Flow Control
      VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      Port/ MAC/Protocol-based VLAN
      GARP/GVRP
      Management VLAN configuration
      Erişim Kontrol ListesiL2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
      Time Range Based
      GüvenlikIP-MAC-Port-VID Binding
      IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
      DoS Defence
      Dynamic ARP inspection (DAI)
      SSH v1/v2
      SSL v2/v3/TLSv1
      Port Security
      Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
      IPv6Dual IPv4/IPv6 stack
      Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
      IPv6 neighbor discovery (ND)
      Path maximum transmission unit (MTU) discovery
      Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
      TCPv6/UDPv6
      IPv6 UygulamalarıDHCPv6 Client
      Ping6
      Tracert6
      Telnet(v6)
      IPv6 SNMP
      IPv6 SSH
      IPv6 SSL
      Http/Https
      IPv6 TFTP
      YönetimWeb-based GUI and CLI management
      SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
      RMON (1, 2, 3, 9 groups)
      DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Time Setting: SNTP
      Integrated NDP/NTDP feature
      Firmware Upgrade: TFTP & Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      DİĞERLERİ
      SertifikaCE, FCC, RoHS
      Paket İçeriğiSwitch; Power Cord; Quick Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
      Sistem GereksinimleriMicrosoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      OrtamOperating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
      Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
      Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SG3210
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      6935364006396
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.