GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24 Port Gigabit 4 SFP PoE+ L2 Yöneti

      Tp Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24 Port Gigabit 4 SFP PoE+ L2 Yöneti
      Tp Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24 Port Gigabit 4 SFP PoE+ L2 Yöneti
      Tp Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24 Port Gigabit 4 SFP PoE+ L2 Yöneti
      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3
      Para_Puan : 29.850
      Fiyat:
      3.522,30 TL
      Havale / EFT:
      3.451,85 TL
      3522.30 www.genaybilgisayar.com
      321,41 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

      4 SFP SlotluJetStream 24-Port Gigabit L2 Yönetilebilir PoE+ Switch 
      T2600G-28MPS (TL-SG3424P)

       
      • Toplam 384W güç kaynağı ile 24 adet 802.3at/af-uyumlu POE+ bağlantı noktasını destekler
      • L2+ özelliği——Statik Yönlendirme, ağ kaynaklarının daha verimli kullanılması için dahili trafiği yönlendirmeye yardımcı olur
      • IP-MAC-Port-VID Bağlama, ACL, Bağlantı Noktası Güvenliği, DoS Koruması, Fırtına kontrolü, DHCP Gözetleme, 802.1X Kimlik Doğrulama ve Radius size güçlü güvenlik stratejileri sağlar
      • L2/L3/L4 QoS ve IGMP gözetleme ses ve video uygulamalarını en iyi hale getirir
      • Çift IPv4/IPv6 yığını ile IPv6 desteği, MLD gözetleme, IPv6 komşu algılama
      • Web, CLI (Konsol Bağlantı Noktası, Telnet, SSH), SNMP, RMON ve Çift Görüntü çok fazla yönetim politikaları sağlar
       
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
      Arabirim 24 adet 10/100/1000Mbps RJ45 Port (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4 adet 1000Mbps SFP Slot
      1 adet Konsol Portu
      1 adet Mikro-USB Konsol Portu
      Ağ Medyası 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategori 5, 5e veya üzeri kablo (maksimum 100m)
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Fan Sayısı 2
      Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
      PoE+ Portları (RJ45) Standart: 802.3at/af uyumlu
      PoE+ Portları: 24 adet Port
      Güç Kaynağı: 384W
      Boyutlar ( W X D X H ) 17.3*13*1.7 in.(440*330*44 mm)
      Montaj Kabine Montaj
      Maks. Güç Tüketimi 29.02W (220V/50Hz with no PD connected)
      468.7W (110V/60Hz with 384W PD connected)
      Max Heat Dissipation 99.02 BTU/h (with no PD connected)
      1599.20 BTU/h (with 384W PD connected)
      PERFORMANS
      Anahtarlama Kapasitesi 56Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı 41.7Mpps
      MAC Adres Tablosu 16k
      Jumbo Frame 9KB
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of Service 802.1p CoS/DSCP önceliği desteği
      8 öncelik kuyruğu desteği
      Kuyruk Planlama: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Akış- tabanlı Hız Sınırlama
      Ses VLAN
      L2 ve L2+ Özellikleri Statik Yönlendirme
      DHCP Erteleme
      IGMP Gözetleme V1/V2/V3
      802.3ad LACP (her bir grup için 8 port içerecek şekilde 14 birleştirme grubuna kadar)
      STP/RSTP/MSTP
      BPDU Filtreleme/Guard
      TC/RootProtect
      Geri Döngü Algılama
      802.3x Akış Denetimi
      L2PT
      VLAN 4K VLAN’a kadar aynı anda destekler (4K VLAN IDler hariç)
      802.1Q/MAC/Protokol-tabanlı/ÖzelVLAN
      GARP/GVRP
      Erişim Kontrol Listesi Kaynak ve hedef MAC adresi, IP adresi, TCP/UDP portu, 802.1p,DSCP, protokol ve VLAN ID bağlı L2~L4 paket
      filtreleme
      Zaman Aralığı Merkezli
      Güvenlik IP-MAC Bağlantı Noktası Bağlaması
      AAA
      802.1x ve Yarıçap Doğrulama
      DoS Savunması
      Dinamik ARP Denetimi (DAI)
      SSH v1 / v2
      SSL v3 / TLSv1
      Liman Güvenliği
      Yayın / Çok Noktaya Yayın / Bilinmeyen-Tek Noktaya Fırtına Kontrolü
      IPv6 Çift IPv4/IPv6 yığın
      Çok Noktaya Yayın Dinleyici Algılama (MLD) Gözetleme
      IPv6 komşu algılama (ND)
      Yol Maksimum İletim Birimi (MTU) algılama
      Internet Denetim Mesaj Protokolü (ICMP) versiyon 6
      TCPv6/UDPv6
      IPv6 ACL
      DHCPv6 Gözetleme
      IPv6 Arayüz
      IPv6 Uygulamaları DHCPv6 İstemci
      Ping6
      Tracert6
      Telnet(v6)
      IPv6 SNMP
      IPv6 SSH
      IPv6 SSL
      Http/Https
      IPv6 TFTP
      IPv6 ACL
      IPv6 Arayüz
      IPv6 Yönlendirme
      DHCPv6 Erteleme
      DHCPv6 Gözetleme
      Yönetim Web tabanlı GUI ve CLI yönetimi
      SNMP v1 / v2c / v3, MIB'leri ve TP-Link özel MIB'leri ile uyumludur
      RMON (1, 2, 3, 9 grup)
      sFlow
      PPPoE Devre Kimliği
      DHCP / BOOTP İstemcisi, DHCP Snooping, DHCP Option82
      Çift görüntü
      CPU İzleme
      Port Yansıtma
      Zaman Ayarı: SNTP
      Entegre NDP / NTDP özelliği
      Firmware Yükseltmesi: TFTP & Web
      Sistem Tanısı: VCT
      SYSLOG ve Kamu MIBS
      Şifre kurtarma
      DİĞERLERİ
      Sertifika CE, FCC, RoHS
      Paket İçeriği Switch
      Güç Kablosu
      Hızlı Kurulum Kılavuzu
      ÜrünCDsi
      Montaj Kiti
      Plastik Ayak
      Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® veya Linux.
      Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~40? (32?~104?);
      Depolama Sıcaklığı: -40?~70? (-40?~158?)
      Çalışma Nemi: 10%~90% yoğuşmasız
      Depolama Nemi: 5%~90% yoğuşmasız

       
      Teknik Özellikler
      Kullanım TipiPoE Switch
      Port Sayısı24 Port
      Veri Transferi10/100/1000 Mbps
      YönetimVar
      Ethernet Port1 Port
      SFP Port4 Port
      POE Port24 Port
      Diğer Özellikler
      Stok KoduT2600G-28MPS
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      6935364097813
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi 0312 434 42 00
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.