GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link T3700G-28TQ 24 Port Gigabit Ethernet 4 Port 10G SFP+ JeyStream Stackable L3 Managed Switch

      Görsel 1
      Görsel 2
      Para_Puan : 184.405
      Fiyat:
      21.759,79 TL
      Havale / EFT:
      21.324,59 TL
      1

      JetStream 28-Port Gigabit Stackable L3 Managed Switch

      • Abundant Layer 3 routing protocols including RIP/OSPF/ECMP/VRRP that support a scalable network
      • True Physical Stacking technology supports up to 8 units and 320Gbps backplane bandwidth for high scalability and efficient redundancy
      • 10 Gigabit Ethernet uplink provides high-bandwidth applications for congestion relief and smooth data delivery
      • Removable power unit and redundant power supply functionality minimizes downtime
      • PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping for resilient video deployments
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
      Arabirim24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4 combo gigabit SFP Slots
      Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)
      1 Console Port
      Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
      100BASE-FX: MMF, SMF
      1000BASE-X: MMF, SMF
      10GBASE-LR
      10GBASE-SR
      Fan Sayısı1 removable fan module
      Fiziksel Güvenlik KilidiNo
      Güç Kaynağı100~240VAC, 50/60Hz
      Boyutlar ( W X D X H )17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
      MontajRack Mountable
      Maks. Güç Tüketimi47W (220V/50Hz)
      Max Heat Dissipation160.36 BTU/h
      FİZİKSEL KÜMELEME
      SFP+ Alıcı-Verici ve Direct Attach Copper (DAC) Kablolar TakılabilirTXM431-SR
      TXM431-LR
      TXC432-CU1M
      TXC432-CU3M
      Maks. Kurulabilir Stacking Port Sayısı2 SFP+
      Stacking Hızı (Port Başına)20 Gbps (Full-Duplex)
      Stack Başına Birim Sayısı8
      PERFORMANS
      Anahtarlama KapasitesiUp to 128Gbps for a standalone switch
      Bandwidth/BackplaneUp to 320Gbps when 8 units in the stack
      Paket Yönlendirme HızıUp to 95.2Mpps for a standalone switch
      MAC Adres Tablosu32K
      Paket Buffer Belleği32 Mbits
      Jumbo Frame12 KB
      Rota Sayısı8K
      Statik Rota Sayısı256
      IP Arabirim Sayısı128
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
      Support 8 priority queues
      Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Flow- based Rate Limiting
      Voice VLAN
      L2 ÖzellikleriIGMP Snooping V1/V2/V3
      802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group)
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      BPDU Filtering/Guard
      TC/Root Protect
      Loop back detection
      802.3x Flow Control
      VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
      Erişim Kontrol ListesiL2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
      Time Range Based
      GüvenlikIP-MAC-Port-VID Binding
      IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
      DoS Defence
      Dynamic ARP inspection (DAI)
      SSH v1/v2
      SSL v2/v3/TLSv1
      Port Security
      Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
      L3 ÖzellikleriWire-speed IP forwarding
      Static Routing
      RIP v1, v2
      OSPF v2
      ECMP
      PIM-SM/PIM-DM/IGMP
      DHCP Server/Relay
      ARP Proxy
      VRRP
      YönetimWeb-based GUI and CLI management
      SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
      RMON (1, 2, 3, 9 groups)
      DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Time Setting: SNTP
      Firmware Upgrade: TFTP & Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      Dual Image
      DİĞERLERİ
      SertifikaCE, FCC, RoHS
      Paket İçeriğiSwitch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
      Sistem GereksinimleriMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      OrtamOperating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
      Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
      Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Diğer Özellikler
      Stok KoduT3700G-28TQ
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.