GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link TL-SG1210P 8 Port Gigabit 8 Port PoE+ 1 Port SFP 78W PoE Switch

      Görsel 1
      Görsel 2
      Para_Puan : 13.010
      Fiyat:
      1.535,13 TL
      Havale / EFT:
      1.496,75 TL
      138,93 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1

      TL-SG1210P

      10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+

      • 9 10/100 / 1000Mbps RJ45 portları, 1 Gigabit SFP port
      • 8 PoE + bağlantı noktasıyla, verileri ve gücü tek bir kabloyla aktarabilir
      • Uyumlu PD'lerde IEEE 802.3af / ile çalışmak, ev ve ofis ağını genişletir
      • 802.1p / DSCP QoS, gecikmeye duyarlı sorunsuz trafiği etkinleştirir
      • Her PoE portu için 30W ve tüm PoE portları için 63W'a kadar yüksek PoE güç bütçesi
      • Konfigürasyon ve kurulum gerektirmeden kullanımı kolaydır
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Arabirim8 PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
      1 Gigabit SFP Slot
      Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-X MMF, SMF
      Fan SayısıFanless
      Fiziksel Güvenlik KilidiYes
      Güç KaynağıExternal Power Adapter(Output: 53.5VDC / 1.31A)
      Backup Bandwidth20 Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı14.88 Mpps
      PoE+ Portları (RJ45)Standard: 802.3at/802.3af compliant
      PoE Ports: Port1- Port 8
      PoE Power Budget: 63W
      MAC Adres Tablosu4K
      Jumbo Frame16 KB
      Switching Kapasitesi20 Gbps
      Boyutlar ( W X D X H )209 × 126 × 26 mm
      Maks. Güç Tüketimi7.11 W (220/50Hz. no PD connected)
      78.13 W (220/50Hz. with 63W PD connected)
      Max Heat Dissipation24.25 BTU/h (no PD connected)
      266.42 BTU/h (with 63W PD connected)
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Gelişmiş ÖzelliklerCompatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
      EEE802.3x Flow Control
      802.1p/DSCP QoS
      IGMP Snooping
      İletim MetoduStore-And-Forward
      DİĞERLERİ
      SertifikaCE, FCC, RoHS
      Paket İçeriğiTL-SG1210P, Power Adapter, Installation Guide
      OrtamOperating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
      Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
      Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SG1210P
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      6935364052980
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.