GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link TL-SG1218MPE 16 Port Gigabit PoE 192W 2 SFP Poe Web Smart Switch

      Görsel 1
      Görsel 2
      Para_Puan : 24.688
      Fiyat:
      2.913,18 TL
      Havale / EFT:
      2.840,35 TL
      1

      L-SG1218MPE

      JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch

      • 16 10/100 / 1000Mbps RJ45 PoE Switch + 2 SFP Yuvalı Bağlantı Noktaları
      • PoE güç bütçesi 192W'a kadar çıkarak küçük ve orta ölçekli işletme gözetim sistemleri için idealdir
      • Port Önceliklendirme, video monitörü gibi hassas uygulamaların kalitesini garanti eder
      • Akıllı güç yönetimi, anahtarı aşırı yüklenmeye karşı koruyabilir
      • QoS, internette kesintisiz gezinme deneyimi içindir ve IGMP Snooping, IPTV için trafiği en iyi duruma getirme yeteneğine sahiptir.
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
      IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
      Arabirim16 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      2 Gigabit SFP Ports
      Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-X MMF, SMF
      Fan Sayısı2 Fans
      Fiziksel Güvenlik KilidiYes
      Güç Kaynağı100-240V AC, 50/60 Hz
      PoE+ Portları (RJ45)Standard: 802.3at/802.3af compliant
      PoE+ Ports: 16 Ports
      Power Supply: 192W
      Boyutlar ( W X D X H )17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
      MontajRack Mountable
      Maks. Güç Tüketimi18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
      217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
      Max Heat Dissipation63.89 BTU/h (no PD connected)
      741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
      PERFORMANS
      Anahtarlama Kapasitesi36 Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı23.8 Mbps
      MAC Adres Tablosu8K
      Paket Buffer Belleği4.1 Mbit
      Jumbo Frame9 KB
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of ServiceSupport Port-based 802.1p/DSCP priority
      Support 4 priority queues
      Rate Limit
      Storm Control
      L2 ÖzellikleriIGMP Snooping V1/V2/V3
      Static Link Aggregation
      Port Mirroring
      Cable Diagnostics
      Loop Prevention
      VLANSupport up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      MTU/Port/Tag VLAN
      YönetimWeb-based GUI
      Easy Smart Configuration Utility
      İletim MetoduStore-And-Forward
      DİĞERLERİ
      SertifikaCE, FCC, RoHS
      Paket İçeriğiTL-SG1218MPE
      Power Cord
      Installation Guide
      Resource CD
      Rackmount Kit
      Rubber Feet
      OrtamOperating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
      Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
      Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SG1218MPE
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      6935364086923
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.