GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link TL-SL1218MP 16 Port 10/100Mbps 2 Port Gigabit Unmanaged PoE Switch

      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3
      Para_Puan : 26.770
      Fiyat:
      3.158,87 TL
      Havale / EFT:
      3.095,69 TL
      286,14 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1

      16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Unmanaged PoE Switch
      TL-SL1218MP

      • 16 PoE + 10 / 100Mbps RJ45 port, 2 Gigabit RJ45 port ve 2 combo Gigabit SFP yuvası
      • Gözetim sistemi için özel olarak tasarlanmış uzatma modunda 250m'ye kadar veri ve güç aktarımı
      • Video monitörü gibi hassas uygulamaların kalitesini garanti etmek için port 1-8 için öncelikli mod
      • Her PoE portu için 30W'a ve tüm PoE portları için 192W'a kadar olan Yüksek PoE güç bütçesi
      • Konfigürasyon ve kurulum gerektirmeden kullanımı kolay
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Arabirim16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
      2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      2 Combo Gigabit SFP Slots
      Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-X MMF, SMF
      Fan Sayısı2 Fan
      Fiziksel Güvenlik KilidiNo
      Güç Kaynağı100-240V AC, 50/60 Hz
      Backup Bandwidth7.2 Gbps
      PoE+ Portları (RJ45)Standard: 802.3at/802.3af compliant
      PoE Ports: Port1- Port16
      PoE Power Budget: 192W
      MAC Adres Tablosu8K
      Boyutlar ( W X D X H )17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
      Maks. Güç Tüketimi18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
      217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
      Max Heat Dissipation63.89 BTU/h (no PD connected)
      741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Gelişmiş ÖzelliklerCompatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
      Port Priority Mode
      Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
      Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
      IEEE802.3x Flow Control
      İletim MetoduStore-And-Forward
      DİĞERLERİ
      SertifikaCE, FCC, RoHS
      Paket İçeriğiTL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
      OrtamOperating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
      Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
      Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SL1218MP
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      6935364099824
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.