GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp Link TL-SL2210 8 Port 10/100Mbps 2 Port Gigabit 1 Port SFP Smart Sw

      Tp Link TL-SL2210 8 Port 10/100Mbps 2 Port Gigabit 1 Port SFP Smart Sw
      Görsel 1
      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
      KDV Dahil 61,95 TL
      750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
      KDV Dahil 185,85 TL
      750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
      KDV Dahil 531,00 TL

      8-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Smart Switch
      TL-SL2210

       
      • 8 adet 10/100Mbps RJ45 Bağlantı Noktası, 1 adet 10/100/1000Mbps RJ45 Bağlantı Noktası, 1 adet Gigabit SFP Yuva
      • 802.1Q VLAN, Bağlantı Noktası Güvenliği ve Fırtına kontrolünü içeren bütünleşmiş güvenlik stratejisi LAN aranı yatırımının korunmasına yardımcı olur
      • L2/L3/L4 Hizmet Kalitesi (QoS) ve IGMP trafik gözetleme ses ve video uygulamalarını en iyi hale getirir
      • WEB/CLI yönetilen modlar, SNMP, RMON çok sayıda yönetim özellikleri sunar
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
      IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
      IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
      IEEE 802.1p
      Arabirim 8 10/100Mbps RJ45 Ports
      (Auto-Negotiation /Auto MDI/MDIX)
      1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
      1 Gigabit SFP Slot
      Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
      (maximum 100m)
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Fan Sayısı Fanless
      Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
      Güç Tüketimi Maximum: 4.9W (220V/50Hz)
      Boyutlar ( W X D X H ) 11.6 * 7.1 * 1.7 in. (294 * 180 * 44 mm)
      PERFORMANS
      Bandwidth/Backplane 5.6Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı 4.2Mpps
      MAC Adres Tablosu 8k
      Paket Buffer Belleği 4.1Mb
      Jumbo Frame 10KB
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
      Support 4 priority queues
      Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Flow-based Rate Limiting
      Voice VLAN
      L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
      802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
      containing 4 ports per group)
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      BPDU Filtering/Guard
      TC/Root Protect
      Loop back detection
      802.3x Flow Control
      VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      Erişim Kontrol Listesi L2?L4 package filtering based on source and destination
      MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
      DSCP, protocol and VLAN ID
      Time Range Based
      Güvenlik SSH v1/v2
      SSL v2/v3/TLSv1
      Port Security
      Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
      Yönetim Web-based GUI and CLI management
      SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
      RMON (1, 2, 3, 9 groups)
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Time Setting: SNTP
      Firmware Upgrade: TFTP & Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      DİĞERLERİ
      Sertifika CE, FCC, RoHS
      Paket İçeriği TL-SL2210
      Power Cord
      Installation Guide
      Resource CD
      Rackmount Kit
      Rubber Feet
      Sistem Gereksinimleri Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system
      Ortam Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
      Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
      Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Teknik Özellikler
      Kullanım TipiMasaüstü
      Port Sayısı8 Port
      Veri Transferi10/100 Mbps
      YönetimVar
      Ethernet Port8 Port
      SFP Port1 Port
      POE PortYok
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SL2210
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
      Garanti (Yıl)2
      6935364021450
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi 0312 434 42 00
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.