Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Tp-Link TL-SM311LM LC/UPC 1.25GB 550Mt Multi Mode 850nm LC MiniGBIC SFP Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 6.950
    Fiyat:
    833,96 TL
    Havale / EFT:
    807,27 TL
    155,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Sınırlı Sayıda

    Tp-Link TL-SM311LM LC/UPC 850 Mt MiniGBIC SFP Modül

     
    • Multi-mod MiniGBIC modül
    • T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.
    Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    Dalga Boyu850nm
    Güç Kaynağı3.3V
    Güvenlik & EmisyonFCC, CE
    KabloMulti-mod Fiber
    Fiber Tipi50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
    Maks. Kablo Uzunluğu550m
    Veri Hızı1.25Gbps
    Port TipiLC/UPC
    OrtamÇalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
    Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
    Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
    Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SM311LM
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364030209

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.