GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link TL-SM311LS 1.25Gbps10KM SFP Fiber Single Mode Sfp modül

      Görsel 1
      Para_Puan : 2.867
      Fiyat:
      338,35 TL
      Havale / EFT:
      329,89 TL
      1

      Tp Link TL-SM311LS 1.25Gbps10KM SFP Fiber Single Mode Sfp modül

       
      • Tekil-mod MiniGBIC modül
      • T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.
      MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
      Dalga Boyu1310nm
      Güç Kaynağı3.3V
      Güvenlik & EmisyonFCC, CE
      KabloTekil-Mod Fiber
      Fiber Tipi9/125 μm Single-mode
      Maks. Kablo Uzunluğu10km
      Veri Hızı1.25Gbps
      Port TipiLC/UPC
      OrtamÇalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
      Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
      Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
      Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SM311LS
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      6935364030216
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.