GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Tp-Link TL-SM5110-LR 10 Gbase-LR SFP+ LC Transceiver to 10 KM distance SFP Modül

      Görsel 1
      Para_Puan : 7.370
      Fiyat:
      869,61 TL
      Havale / EFT:
      847,87 TL
      78,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

      Tp-Link TL-SM5110-LR 10 Gbase-LR SFP+ LC Transceiver to 10 KM distance SFP Modül

       

      TL-SM5110-LR

      10GBase-LR SFP+ LC Transceiver

      • Single-mode SFP+ LC Transceiver
      • Hot-Pluggable with maximum flexibility
      • Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
      • Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
      • Compatible with switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more.
      PAKET İÇERİĞİ
      Package Contents• 10G SFP+ Module TL-SM5110-LR
      • Installation Guide
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      DDMYes
      SFP-MSAYes
      Hot SwappableYes
      TRANSCEİVER
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3ae, TCP/IP
      Dalga Boyu1310 nm
      Güç Kaynağı3.3V
      Fiber Tipi9/125um Single-Mode
      Maks. Kablo Uzunluğu10 km
      Veri Hızı10 Gbps
      Port TipiLC Duplex
      Güvenlik ve EmisyonFCC, CE
      OrtamOperating Temperature: 0–70 °C (32–158 °F)
      Storage Temperature: -40–85 °C ( -40–185 °F)
      Operating Humidity: 10–90% RH, Non-Condensing
      Storage Humidity: 5–90% RH, Non-Condensing
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SM5110-LR
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      4897098682807
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.